Orijinal MXPD-033S Tek-mod Modülü SFP 155 M 1310nm 15 km 155M-1310nm-15km-SM-ESFP

Yeni ürün

₺96.04

₺101.07

-5%

Etiketler:

Ucuz Orijinal MXPD 033S Tek mod Modülü SFP 155 M 1310nm 15 km 155M 1310nm 15km SM ESFP, Yüksek Kalite Orijinal MXPD-033S Tek-mod Modülü SFP 155 M 1310nm 15 km 155M-1310nm-15km-SM-ESFP, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler


üretici
orijinal olarak fotoğraf
üretici Parça Numarası
MXPD-033S
açıklama
tek-mod Modülü, SFP, 155 M, 1310nm, 15 km
temel Açıklama
modül Tipi
iletim Mesafesi
İletim Ortamı
iletim Dalgaboyu
bağlayıcı Tipi
iletim Hızı
çalışma Gerilimi
SFP
15 km
tek-mod Modülü
1310nm
Tow LC
155 Mb/s
3.3 V
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Marka Adı SMTE
Model Numarası MXPD-033S
Original Yes
Stock As photo
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)

İlgili ürünler